editor.gif (12575 bytes)

hey, wat's up, man? here it is, our famous fanzine, that already for years is dead. dead like shit. ok, dat's enuf in english.
O dabar atskleisim kortas ir pasakysim tai, ką reikia pasakyti. Pirmiausiai - Lietuvoje, internetinių svetainių ir saiberpanku bei hakerių šalyje, neturėti bent kokiam savo veiklos rezultatui įkurtos fakin internautinės stovyklos ar svetainės yra leim šit. Esi lameris, esi hakeris, bet vistiek lameris. Ir jei su kompu nekuri muzikos (koks šūdas besigautų), irgi esi lameris. O jei dar tavo ymeilas neturi kokio navarotno hakeriško termino, tai esi fakin suknisto šūdo vertas glušas.
dboff (former "DO" fanzine) fanzine turi aiškią poziciją bet kokiu gyvenimo klausimu. Savo ruožtu teminėje srityje "internetas" galim be mažiausios dvejonės įžiebti karštą ir kartais niekur nevedančią, bet prasminga išliekančia, diskusiją. Kaip antai - "kokią iš esmės reikšmę turi  tokie puslapiai, kaip šitas" arba "kada pagaliau bus pradėtas mėšlo vertę turinčių houmpeidžų baninimas iš paieškos robotų sistemų".
Bazaro gali būti tikrai daug ir nekonkretaus. Sekit naujienas ir panašiai...

.dboff redakcija.