2001/01/12
columns index

KITOKS
bramborak | schizma | one voice
GREEN CLUB - 00.12.30
nuotraukos ugniaus
raidės krilo

...

šiemetinis 'Kitoks', taip jau išėjo, buvo pats keisčiausias iš trijų iki šiol vykusių. galbūt kai kuriems organizatoriams nepakako noro atlikt viską iki galo gerai, kai kuriems žmonėms užsispyrimo linksmybėms paskutinę dieną prieš Naujus Metus - Green Club`as nebuvo sausakimšas, kaip kad per Bramborak vs By All Means koncertą, ar legendinį LMP tūsą.

užtrukusios prie Latvijos/Lietuvos sienos grupės atvyko šiek tiek vėliau nei buvo planuota, bet koncertas prasidėjo gan anksti, ~20.00 uhr. pirmi - Bramborak. jau mintinai visų žinomi 'animal voice' gabalai, atkakliai 'brūžinti' visą rudenį ir žiemą, nieko naujo ir neįprasto. panašu, kad tai buvo paskutinis koncertas su bosistu Mindu (dr.Green gitara), taigi bent tokia proga kaip reikiant išsišėlt prieš nežinia kiek truksiančią tylą ;)

schizma

lenkų NYHC`ovščikai Schizma nusprendė grot antri, kad galėtų anksčiau išvažiuot ir pasiekt namus dar prieš Naujus Metus. vis dar sunku patikėt, kad jie čia atvyko... turint omenyje tokią nelabai dėkingai parinktą datą - 1000 km lediniais apsnigtais lenkijos keliais ne šiaip sau pasivažinėjimas naujųjų išvakarėse ;) dabar nekyla abejonės, kad tai buvo geriausia iki šiol lietuvoje grojusi tikrojo hardcore grupė. kas buvo koncerte - žino ką turiu omenyje. Schizma tapo pirmąja lenkų grupe įrodžiusia, kad 'EAST HARDCORE UNITY' nėra tik tušti žodžiai ar beprasmės eilutės viename iš Bydgoszcz Y2K Crew himnų!

schizma ore!

dar viena old school NYHC grupė iš Latvijos One Voice šį kartą čia nuskambėjo ypatingai stipriai. kitaip ir negalėjo būt - tai grupės atsisveikinimas su scena. po keleto savaičių vokalistas Viesturs jau bus laimingas usa rezidentas ;) iš esmės tai ir buvo pagrindinė priežastis surengti šiuos du koncertus lietuvoje ir latvijoje, tam One Voice net surado savo pirmajį būgnininką ir paruošė keletą senų, jau pamirštų One Voice hitų. klasikinių amerikos hc grupių koverius Pestka (Schizma vokalistas) padainavo kartu.

Viesturs kažko nemėgsta

koncertas baigėsi gan greitai ir dauguma green club`o lankytojų iš karto išsiskirstė kas sau. lenkijos-lietuvos sienos ledai pralaužti, who`s next?

columns index