2000/09/05
columns index

BRAMBORAK 'ANIMAL VOICE' PRISTATYMAS
GREEN CLUB - 00.09.01
nuotraukos ugniaus
raidės krilo

...

po sėkmingų kislotos tūsų serijos GREEN CLUB galų gale nusprendė užsiimti ir gyvų grupių koncertais. nors kažkada seniai per naujus metus ten grojo LMP, šį kartą viskas buvo kiek kitaip. 'scenos' sutvirtinimai, garso ruošimas...

viskas prasidėjo dar prieš keletą dienų. netikėtai paaiškėjus, kad dėl pakeliui atšauktų koncertų negalės atvykti lenkai SCHIZMA, koncertą pradėda KLAUSTROFOBIKAI SPINTOJ. žmonės spraudžiasi vidun, atsidaro 'pankroko parduotuvė'. turint omenyje Vingio Parke tuo pat metu vykstantį HIM koncertą, žmonių nerealiai daug. minia tarsi kempinė sugeria visą garsą ir stovint prie baro gali pagalvot, kad vyksta eilinis tūsas...

>edvo varo su flendzheriu

čia laisvai bendrauji su draugais, ir tik žengęs keletą žingsnių į klubo gilumą patenki į roko muzikos koncerto 'pit' ;) man asmeniškai klaustrofobikai šį kartą tokio gero įspūdžio kaip koncerte prie 'galerijos' skvoto nepaliko. buvo-nebuvo.

VONIA po paskutinio matyto live-set 'bombiake' rimtai pasikeitė. neseniai 'porno sound' atliktas įrašas sustatė viską į savas vietas, Edvukas pradėjo daugiau dainuoti ir pan.. puiku! apokaliptinis pankroko orkestras ;)

edvo dainuoja daina

užkandam vegan 'bandelių su įdaru' ir scenoje atsiranda TV. jis transliuoja dokumentinius kadrus - mėsos, pieno, vilnos, kiaušinių pramonė, viskas tiesiai šviesiai in your face. vieni žmonės bėga šalin, kiti rimtais veidais susipažįsta su maistu, kurį valgo ;) netrūksta ir kandžių replikų.

pradeda BRAMBORAK. tai geriausias ever grupės koncertas. tarp žmonių ir muzikantų nėra jokios ribos, taigi linksmybės vyksta visu greičiu ;) garsūs chorai iš publikos pusės, kažkur per rankas keliaujantis mikrofonas, kibirai prakaito ;)

fookin hardcore!

ONE VOICE, vos prieš kelias savaites matyti TABUNS festivalyje Latvijoje, gitarų derint neskuba. demonstruojamas antras video - reportažas iš kiaulių fermos. viena geriausių Latvijos hc grupių šį kartą skamba dar galingiau ir įtikinamiau. klausau praradęs žadą! beprotiškai strykčiojantis vokalistas Viestrus, stiprūs NY old school rifai. deja, jie groja trumpai, o norisi dar, ir dar, ir dar.

skelbimas nuo scenos apie tai, kad klubas uždaromas antrą valandą nakties ir visi bus metami lauk be jokio pasigailėjimo. dar puodelis arbatos ir namo. kitą savaitgalį SPIČKI. nė už ką nepraleisiu ;)

columns index